Jaki worek bokserski wybrać ze sklepu Decathlon?

Jaki worek bokserski wybrać ze sklepu Decathlon?

Decathlon jest znany z oferowania wysokiej jakości, zrównoważonych ekologicznie produktów, w tym różnych worków bokserskich. Oferują one Domyos PB 1000, Ringsport PB 850 i Outshock 500 Strike, aby wymienić tylko kilka. Ponadto oferują wiele różnych stylów, rozmiarów i kolorów.

Domyos PB 1000

Worki bokserskie Domyos PB 1000 to bardzo wysokiej jakości i wytrzymały worek treningowy. Posiada grubą syntetyczną powłokę, która absorbuje siłę ciosów. Jest łatwy w użyciu i transporcie. Jego konstrukcja zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Można go przymocować do czopa za pomocą łańcuchów.

Ringsport PB 850

Worek bokserski Ringsport PB 850 to wytrzymały worek na ciosy wielokrotnego użytku, który występuje w dwóch wersjach: pustej, którą wypełniasz skrawkami tkanin, oraz wstępnie wypełnionej. Oba modele charakteryzują się tym samym designem, wysokiej jakości poliestrowym płótnem oraz wzmocnionymi pasami dla zwiększenia stabilności. Torba może być wypełniona do różnych poziomów, a po napełnieniu mierzy 85 cm długości. Szerokość taśmy wynosi 31 cm w pionie.

Outshock 500 Strike

Ten bokserski worek treningowy jest idealny do użytku domowego i jest wyposażony w wyściółkę z tkaniny i wagę 20 kg. Jego wysokość wynosi 100cm i możesz go używać w zaciszu własnego domu. Jego wyściełane ramiona i nogi zapewniają odpowiednie wsparcie i równowagę podczas uderzania w worek.

Worek bokserski Outshock 500 Strike został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort podczas zadawania uderzeń. Jego gruba syntetyczna (PU) pokrywa pochłonie uderzenia, pomagając Ci skupić się na dystansie i pracy stóp. Możesz go również przymocować do drzewa lub drążków małpy. Jest to idealny domowy worek treningowy dla początkujących.

Ten worek jest świetny do zwiększenia siły uderzenia i poprawy kondycji. Mierzy 100 cm, gdy jest pełna i będzie naturalnie wybrzuszać się w zależności od tego, ile wagi w niej umieścisz. Ponadto posiada 36 cm łańcuchów, które rozciągają się w pionie. Cała długość wynosi 136 cm, gdy mierzysz torbę od góry do dołu.

Domyos PB 850

Worek bokserski Domyos PB 850 to świetne narzędzie do treningu siły i techniki ciosów. Dzięki 10 różnym ustawieniom ten worek pomoże Ci rozwinąć zasięg, moc i umiejętności. Pomoże Ci trenować całe ciało, w tym ramiona, barki i dolną część pleców. Ten worek jest również wyposażony w światła LED, aby pomóc Ci zobaczyć, gdzie uderzyć. Może nawet liczyć ciosy i punkty, co może być pomocne w poprawie techniki. Worki bokserskie

Meister RDX

RDX są wytrzymałe i trwałe, wytrzymają nawet najmocniejsze ciosy. Te worki do wykrawania są wykonane z unikalnego materiału zewnętrznego, dzięki czemu są twardsze niż cokolwiek innego na rynku. Jeśli chcesz poważnie zająć się boksem i MMA, powinieneś sprawdzić ten worek. Jego konstrukcja zajmująca niewiele miejsca sprawia, że jest to idealny wybór na intensywny trening.

Worek bokserski Meister RDX możesz odebrać w sklepie Decathlon w konkurencyjnej cenie. Marka ta działa w branży handlu detalicznego artykułami sportowymi od ponad 40 lat, a ich produkty są najwyższej jakości, a jednocześnie przystępne cenowo. Oprócz oferowania przystępnych cen, Decathlon jest również zaangażowany w zrównoważoną produkcję.

Meister PB 850

Kiedy kupujesz w sklepie Decathlon worek bokserski Meister PB 850, nie tylko otrzymujesz wysokiej jakości, trwały worek bokserski, ale także otrzymujesz ekologiczny worek bokserski. Ten trwały worek jest odporny na uderzenia i wyposażony w paski dla bezpieczeństwa. Ma wagę 15 kg i może wytrzymać szereg ciosów i kopnięć.

Meister PB 1000

Kiedy kupujesz nowy worek bokserski, będziesz chciał taki, który jest trwały. PB 1000 ma grubą syntetyczną powłokę, która może wytrzymać wielokrotne uderzenia. Oznacza to, że możesz ćwiczyć szybkość, pracę nóg i dystans bez obawy o kontuzję. Torba została również zaprojektowana tak, aby absorbować uderzenia i zapewnić stabilną powierzchnię do ćwiczenia technik.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *